“Fenerbahçelilerin desteğini bekliyoruz”

Euroleague C Grubu son hafta maçında Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız 31 Ocak 2008 Perşembe günü Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Partizan Igokea takımını konuk edecek.
Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız bu karşılaşmadan galip ayrıldığı takdirde grubundan 4. olarak çıkacak. Karşılaşma saat 21.00'de başlayacak.

Takımımızda daha önceki Partizan maçında kaval kemiği kırılan Semih, takımdan ayrı olarak düz koşu yapıyor ve pazartesi gününden itibaren takımla çalışması bekleniyor.
Mirsad Türkcan, geçirdiği şiddetli gribi tam olarak atlatamadı ve grip nedeniyle ciğerlerini üşüttüğü için şu anda Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altında. Oyuncumuzun hastaneden çıktıktan sonra bir süre kesin istirahat etmesi gerekiyor. Mirsad'ın 15-20 gün içinde takımla çalışması bekleniyor.
Banvit maçında sakatlanan James White'ın ise tedavisi sürüyor. Oyuncumuzun en az 10 gün daha takımdan uzak kalacağı açıklandı.

Şube Direktörü Nedim Karakaş, oynayacağımız karşılaşma ile ilgili olarak, şunları söyledi: "Partizan ile yapacağımız karşılaşma gruptaki son maçımız. Bu karşılaşmayı kazanmamız halinde gruptan 4. sırada çıkacağız. Bu sayede üçüncü torbadan kuraya gireceğiz. Taraftarımızın mutlak desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Bu takımımız için hem prestij, hem de kazanmamız halinde takımımızın üst turda avantajlı olması anlamını taşıyor. Bu nedenle Fenerbahçeliyim diyen herkesi Abdi İpekçi Spor Salonu'na bekliyoruz."

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !